תפריט נגישות

ארנון גולדשמידט , 69

השרון

ביקור אחרון: 13/06/24
קצת עלי: היי ! שמי ארנון ובאם גם לך נמאס פחות או יותר כמוני לקרוא כאן פרופילים שבלוניים מדי ולעיתים גם הזויים , ובאם את ממש , אבל ממש מעוניינת בקשר זוגי אמיתי ומכבד , אשמח מאוד להכירך. אני אוהב חיים ואוהב להיות בזוגיות , רומנטי עם חוש הומור , אוהב מושבע של מוזיקה , קריאה וקולנוע. בעיני זוגיות טובה ויציבה נבנית מהדברים הבאים : נתינה , יושר ויושרה , כבוד הדדי ופרופורציות. ולאחר שנאמרו דברים אלו אני מחפש אותך לזוגיות אמיתית וכנה אשר אותה נבנה יחד לאט לאט תוך כבוד והערכה הדדיים וכיבוד המרחב האישי של כל אחד מאיתנו. אז , תלכי על זה ?
הדבר שהכי מסקרן אותך באנשים: לראות כיצד זוג מביע חיבה ואהבה אחד לשני מבלי לעשות חשבון לסביבה. זוג קשישים הולך יד ביד , זוג צעירים הולך חבוק ומאושר....
ספר מוסיקה וסרט אהובים: סרט : יש לא מעט כאלו ותקצר היריעה כאן לפרטם. גמיש גם בז'אנרים של סרטים ולגבי מוזיקה : מגוונת מכל הסוגים. לא בוחל בשום סגנון.
במה אני טוב: אמינות , יושר ויושרה , הקשבה , נתינה , שיחה בשניים , להתבונן בעיני בת הזוג שלי , רומנטיות עם בת הזוג המתאימה וכאשר יש בינינו קליק הדדי אז אהבה , המון אהבה. ובעיקר.....משתדל לקיים בנאמנות את כל מה שכתבתי כאן על עצמי. עם הבת זוג המתאימה , בהתאמה הדדית ועם הראש הנכון , אני יותר ממוכן ומזומן לחוויות משותפות איתה.
רגעים קטנים שעושים לי טוב: להתכרבל עם בת הזוג מול הים או הטלוויזיה , לספוג את חום הגוף שלה ואת הניחוח שלה , לעצום עיניים ולחשוב עד כמה אני מאושר מהרגע הזה.
המקום הכי יפה בארץ: החרמון ורמת הגולן , חוף הים , ירושלים , שוק מחנה יהודה , שוק הכרמל ושווקים בכלל , נתניה ותל אביב.....לא חסר מקומות יפים בארץ.
גיל: 69
סטטוס: אלמנ/ה
גובה: 170
מבנה גוף: בינוני
שיער: כסוף
צבע עיניים: ירוק
מספר ילדים: 2
מזל: אריה
מידת שמירת כשרות: בכלל לא
הרגלי עישון: לא מעשן/ת
הרגלי שתייה: בחברה
השכלה: תואר ראשון
איזור מגורים: השרון