תפריט נגישות

עמוס שמרה, 50

השפלה

ביקור אחרון: 13/06/24
קצת עלי: אני בוגר אוניברסיטה במתמטיקה - תואר ראשון. למדתי הרבה קורסים מקצועיים בנושא מחשוב. אני עוזר באינטרנט בהתנדבות במתמטיקה ברמות שונות לתלמידים ולסטודנטים. תורם מעת לעת לארגוני צדקה העוזרים לאוכלוסיות שונות. קיבלתי זימון ביום העצמאות לקבל דרגה במיל ותעודת הוקרה על התרומה שהשתדלתי לתת. אני חובב ריצה משתתף במרוצים בארץ ובחו"ל מ-10 ק"מ ועד 42 ק"מ אוהב טיולים בחו"ל המשלבים מרוצים למרחקים וטיולי ג'יפים. רצתי מרתונים בברלין ובניו יורק. ממש חוויה לפגוש אנשים מכל העולם ישראלים ולא ישראלים החולקים תחביב משותף. לאחרונה הייתי בטיול ג'יפים מאורגן בנהיגה עצמית בבלקן שהינו מהווה אתגר נהיגה כלשהו.
הדבר שהכי מסקרן אותך באנשים: .
ספר מוסיקה וסרט אהובים: שירים עבריים אבי טולידנו שלמה ארצי יהודה פוליקר עופרה חזה ע " ה מייק ברנט ע " ה אריק אינשטיין ע " ה סרטים שאני אוהב חגיגה בסנוקר - ראיתי הרבה פעמים אישה יפה קצין וג'נטלמן הנהג של מיס דייזי - ראיתי הרבה פעמים הנהג של מדלין - הוקרן במפגש ביגטיים
במה אני טוב: דרגת מוסר גבוהה. נכונות לעזור לזולת בכל מה שאני יכול. שירותיות, התחשבות וקשב לצרכי הזולת,
רגעים קטנים שעושים לי טוב: - לשפר שיא אישי במרוץ. (זה לא כ"כ פשוט) - לפתור בעיות מורכבות - משהו שקרה. כשחזרתי הביתה, ראיתי ליד מפתן הדלת עציץ עם פרחים. לא הבנתי מה העניין עד, שהבחנתי בפתק דמוי מעטפה של צו מיל. ובו כמה מילים של הוקרה על השירות - לא צפיתי למכתב כזה. - הישגים של אחרים שמהווים עבורי פריצת דרך: הישראלי מארו טפרי זכה במדלית כסף בריצת מרתון באליפות העולם באתלטיקה בבודפשט-הונגריה כידוע ראש השנה בפתח. אחזור לשנה שעברה. כמה שעות לפני כניסת שנת תשפ"ג (עדיין אנו נמצאים בה) בחור קנייתי שבר את שיא העולם במרתון בברלין וקרבו לשעתיים ( עדיין מלמעלה)
המקום הכי יפה בארץ: ירושלים הכינרת
גיל: 50
סטטוס: אלמנ/ה
גובה: 180
מבנה גוף: רזה
שיער: שחור
צבע עיניים: חום
מספר ילדים: 1
מזל: בתולה
מידת שמירת כשרות: שמירת כשרות
הרגלי עישון: לא מעשן/ת
הרגלי שתייה: בחברה
השכלה: תואר ראשון
איזור מגורים: השפלה