תפריט נגישות

ערן לוין, 62

השפלה

ביקור אחרון: 08/12/23
קצת עלי: מנהל חקירות ובטחון בתאגיד עולמי גדול אלמן שמחפש זוגיות כנה וישרה ושקופה מאוד בפירגון הדדי ולמצוא ולתת את האהבה נטו. אני אדם שאני לא קנאי בכלל נקודה .כן קנאי בלעזור תמיד כתף לכתף לבת זוגתי כן פירגון, ותמיכה בכול נושא ועניין ותמיד פירגון בשיחות והקשבה ובנוגע אלי ברמה האישית אני מטופח וחלק גוף. מסמן יעדים והאוהב להנות מהחיים. וכן ספונטני. ונותן הרבה ספיס לבת הזוג לפי הכייף שלה.
הדבר שהכי מסקרן אותך באנשים: ידע וכושר השיחה התרבותי. ולא לבגוד בזוגיות נקודה. שאנשים חושבים גם מחוץ לקופסה.
ספר מוסיקה וסרט אהובים: כל סגנונות המוזיקה בעבר היה לי להקה, כותב שירים, בסרטים אישה יפה, הבלתי משוחדים, אהבה בשחקים ועוד הצגות. ערב רומנטי בהפתעה.
במה אני טוב: בפירגון, שיחה הקשבה ותמיד ביכולת לעזור " באש ובמים" מכל הלב והנשמה. אוהב לרקוד, ולבלות בכול תחומי החיים. רק דבר אחד לי הוא חשוב את כוס הקפה בבוקר אני מגיש לבת זוגתי נקודה בשלב מאוחר בדרך.שאמרתי אני ספונטני. ונותן ומגבה את בת זוגתי בעולם שלה שתגשים את עצמה בכיף. כי את הזוגיות תמיד חייבים לשדרג בכול המובנים: ורומנטיקה במיוחדת רק ללא בגידות כי " הדשה של השכן לא יותר ירוק ". כי אישה זה לא משחק, זוגיות זה "תורה לא כתובה זה דבר מיוחד " של הגשמה נכונה בדרך שנותנת אהבה ללא גבולות ביחד בלב אחד שמתאחד ואסור לראות כמובן מאליו תמיד כי צריך לצאת מחוץ לקופסה ולא לתת לדבר המיוחד לדעוך נקודה אהבה שפועמת נכון זה לעד שנגמרת הלב מת מיד.
רגעים קטנים שעושים לי טוב: לעזור לאנשים במצוקה אמיתית. לרכב על הסוסים שלי ולטפל בכלבי הפו מרנין שלי. לראות את ההצלחה של ביתי בלמודים ולתת לה טיפים בנושא קרימינולוגיה וחקירות שהיא לומדת. ולנגן על התופים שלי. אוכל רומנטי בטבע ברעיונות שאני יוזם בצורה ספונטנית לטוס הרבה לחו"ל. תרגלי ממזרות לימי הולדת. לתת את הנשמה ואת הלב לתת כשאתה אוהב..............לתת.
המקום הכי יפה בארץ: יש הרבה אבל המקום הוא בצפון נחל שניר על שם ביתי בת 16. טיול לאור ירח למרגלות מצפה רמון על גבינות ויין משובח.
גיל: 62
סטטוס: אלמנ/ה
גובה: 172
מבנה גוף: חטוב
שיער: שחור
צבע עיניים: כחול
מספר ילדים: 2
מזל: עקרב
מידת שמירת כשרות: רק בבית
הרגלי עישון: לא מעשן/ת
הרגלי שתייה: אף פעם
השכלה: תואר שני
איזור מגורים: השפלה